Yazılı Sınavlar

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

Materyal Tasarım: Mustafa Sarı

temel dini bilgiler yazılı sınavı

7. Sınıf Temel Dini Bilgiler dersi (İmam Hatip Ortaokulu) 1. dönem 1. yazılı sorularıdır. Din Kültürü ve AHlak Bilgisi öğretmeni Mustafa SARI tarafından hazırlanan sınav "İslam'a göre Sorumluluklarımız" ünitesini kapsayan 20 test sorusundan oluşmaktadır. Sınav aynı zamanda optik okuyucu ile okumaya da uygun formatta tasarlanmıştır. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Dosyalar:
Name Oluşturulma Boyut İndirilme
pdf.png 7. Sınıf Temel Dini Bilgiler 1. Dönem 1. Yazılı
Tarih 2017-11-15 Dosya Boyutu 170.73 KB İndir 7.622 İndir

Dökümana ulaşmada veya kullanımında herhangi bir problem yaşıyorsanız, aşağıdaki yorum formundan yaşadığınız problemi bildirerek en kısa sürede düzeltilmesini sağlayabilirsiniz.

pdfİmam_Hatip_Lisesinde_Okuyan_Öğrencilerin_Tercih_Nedenleri.pdf697.7 KB18/07/2018, 13:53

 

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.