get('tag_id');$tag_id = '';if ($tag_id != NULL) { $tag = $tag_id . ''; echo ' id="' . $tag . '"'; }?> &$item) : $class = ''; if ($item->flink == "") { $item->flink = "javascript:;"; } if (in_array($item->id, $path)) { $class .= ' s5_mobile_sidebar_active'; } if (!empty($class) && count($path)==1) { $class = ' class="'.trim($class) .'"'; } if ($item->level==1) { if ($item->deeper) { echo "

".$item->title."

"; echo "
"; } else { echo "

".$item->title."

"; continue; } } else { echo '
 • '; } // Render the menu item switch ($item->type) : case 'separator': case 'url': case 'component': if (!$item->deeper || $item->level > 1) { $sidebar_file = dirname(__FILE__) . '/sidebar_' . $item->type . '.php'; require $sidebar_file; } break; default: if (!$item->deeper || $item->level > 1) { $sidebar_url = dirname(__FILE__) . '/sidebar_url.php'; require $sidebar_url; } break; endswitch; // The next item is deeper. if ($item->deeper) { echo '
   '; } // The next item is shallower. elseif ($item->shallower) { echo ''; echo str_repeat('
  ', $item->level_diff); } // The next item is on the same level. else { echo '
 • '; } if (@$list[$i+1]->level==1 || !@$list[$i+1]->level) { echo '
  '; }endforeach;?>
  4. Sınıf Soru Bankası
  Beceri Temelli 4. Sınıf Din Kültürü Soru Bankası

  Dinkulturu.Org'un profesyonel kadrosu tarafından hazırlanan 4. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Yeni Nesil Soru Bankası kitabımızın tamamı özgün ve güncel sorulardan oluşmaktadır. Hepsi bir arada formatıyla hazırladığımız bu kaynak; Özet kpnu anlatımları, önemli kavramlar ve açıklamaları, farklı türlerde değerlendirme etkinlikleri, Nitelikli sorulardan oluşan deneme sınavları gibi yüksek başarı getirecek bütün yardımcı detaylar düşünülmüş ve kitapta yer verilmiştir. "Kitap dolsun da sorusu nasıl olursa olsun" mantığı ile hazırlanmış birçok 4.sınıf kaynak kitabından temel farkı hiçbir içerik rastgele yazılmamış olup ciddi bir bilgisel yeterlilik, ölçme değerlendirme analizi, ve özgünlük süzgecinden geçtikten sonra kitaptaki yerini almıştır.  

  Kitap 176 sayfadan oluşmaktadır. Kitapta güncel, beceri temelli, yeni nesil mantığında 398 Test Sorusu, yaklaşık 360 farklı türlerde (doğru-yanlış, düşün keşfet, şifreli metin vb.) etkinlik sorusu olmak üzere 800'e yakın soru yer almaktadır. Gerçekçi bir fikir vermesi açısından aşağıdaki bağlantılardan tanıtım broşürünü ve PDF örneğini indirip detaylı incelemenizi tavsiye ederiz. İnceleyin, farklı kaynaklar ile karşılaştırın, soru kalitesini test edin, İçerik ve soru kalitesini beğenirseniz; öğrencilerinize tavsiye edebilir, veya indirimli fiyatlarla toplu satın alabilirsiniz. Kitabımızı satın alabileceğiniz bayilerimiz ve diğer alışveriş platformları sayfanın altında yer almaktadır.

  Toplu siparişleriniz için alım miktarına bağlı olarak ciddi indirimler yapmaktayız. İndirimli fiyatlar hakkında bilgi almak için  0551 072 44 11 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Tekli alımlar için sayfanın altında yer alan sanal mağazalarımızdan birini veya bayilerimizi tercih edebilirsiniz. Kitabımız ile ilgili aklınıza takılan sorular için belirtilen telefon numaramızdan bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  Öne Çıkan Özellikleri

  Kalıplaşmış ifadeler, sorunun ilk cümlesini okurken direkt cevabını gösteren, kalıplaşmış sorulardan sıkılmışsanız kitabımıza göz atmanızda fayda var. Bu kitabın içeriği Güncel LGS mantığı ile % 100 uyumlu yeni nesil beceri temelli özgün sorulardan oluşmaktadır. Anlama, yorumlama, sonuç çıkarma ve mantıksal sınama gibi bütün öğrenme düzeylerine hitap eden soru çeşitliliğine özen gösterilmiştir. Kitapta yer alan soruların yaklaşı  % 45'i konu ve kazanım odaklı konu testlerinden, yaklaşık % 45'i ünitenin bütün konu ve kazanımlarını içerecek şekilde değerlendirme testlerinden yaklaşık % 10'u ise Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi LGS sorumluluk alanının tamamını kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. 

  4. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi konu alanı dikkate alınarak, konular kolay anlaşılır ve sade bir formatta özet olarak ele alınmıştır. Konuların önemli kısımları spot cümleler şekilde maddeleştirilerek öğrencilerin daha kolay kavrayabileceği bir formata dönüştürülmüştür. Öğrencilere anlama ve yorumlama noktasında zor gelebilecek noktalar özel olarak ele alınarak öğrencilerin kolay anlayabileceği bir fomatta ifade edilmiştir. Kitapta yer alan konu özetlerini öğrencilerin ders ve kursta önemli bilgileri not aldıkları bir defter gibi de düşünebilirsiniz. Kitapta yer alan özet konu anlatımları ilgili çekici ve konuya uygun görsellerle desteklenerek öğrenciler için ilgi çekici hale getirilmiştir.

  Her ünitenin başlangıcında konuların hem daha iyi öğrenilebilmesi hem de konular arasındaki ilişkinin doğru ve sağlam temellere oturtulabilmesini sağlamak amacı ile ilgili ünitenin konuları için önemli görülen kavramlar açıklamları ile birlikte verilmiştir. Bu sayede öğrencilerin ünite kapsamında yer alan bütün kavramları kolayca öğrenmesi, gerektiğinde anlaşılır bir fotmatta gözden geçirebilmesine imkan sağlanmıştır.

  Her ünite için konuların farklı öğrenme boyutlarına hitap edecek formatta; Bulmaca, Doğru Yanlış, Şifreli Metin, Düşün Keşfet ve Boşlukları Doldur gibi zengin etkinlik çeşitlerine yer verilmiştir. İster ders ve kurs ortamında öğretmen rehberliğinde işlemeye uygun ister öğrencilerin bireysel çalışmasına imkan verecek şekilde kurgulanan etkinliklerle öğrencilerin 4. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi konu ve kazanımlarını daha eğlenceli şekilde ve daha kolay öğrenebilmesi hedeflenmiştir.

  Kitabımızın hem soruları hem de diğer içerikleri 4.sınıf öğrencileri için ilgi çekici bir formatta tasarlanmıştır. Hem konu anlatımları hem de kitapta yer alan sorular konuya uygun özel çizim görsellerle desteklenmiştir.

  Kitabımızın kolay kullanımlı akıllı tahta uygulaması mevcuttur. İster dinkulturu.org üzerinden online olarak, ister internet bağlantısına ihtiyaç duymayan offonline kullanabilirsiniz. Kolay kullanımlı akıllı tahta uygulaması öğretmenlerimizin ders anlatırken veya soru çözümü yaparken ihtiyaç duyabilecekleri; yazma, çizme not alma, gelişmiş arama, büyütme küçültme, gelişmiş arama, sayfa görünümünü özelleştirme gibi birçok fonksiyonu içermektedir.

  Her ünite sonunda ilk konulardan itibaren o ünitenin sonuna kadar işlenmiş bütün konu ve kazanımları kapsayacak şekilde özel deneme sınavları yerleştirilmiştir. Kitabın son bölümünde bütün konu ve kazanımları kapsayan özgün sorulardan oluşan genel deneme sınavlarına yer verilmiştir. Güncel yeni nesil soru mantığı ile uyumlu sorulardan oluşan deneme sınavları ile öğrencilerin öğrenmiş oldukları bilgileri gerçekçi bir formda deneyebilmeleri hedeflenmiştir.

  Kitabımızı kargo ücreti ödemeden; Kredi kartı, EFT/Havale veya Kapıda ödeme seçenekleri ile sanal mağazamız www.kesmankitap.com üzerinden satın alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden verilen kitap siparişleri mümkünse aynı gün veya bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilmektedir. kesmankitap.com üzerinden verilen siparişler Türkiye'nin her yerine PTT kargo ile gönderilmektedir. Alternatif bir seçenek olarak Türkiye'nin aşağıda yer alan popüler alışveriş platformlarından da yine hızlı kargo imkanı ile kitabımızı temin edebilirsiniz.

  Online Satın Alma Seçenekleri

  İndirimli Fiyatlarla Toplu Alım Seçenekleri İçin

  Dilerseniz toplu alımlar için whatsApp üzerinden bizimle iletişime geçerek indirimli fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
  Dilerseniz Türkiye'nin farklı il ve ilçelerinde yer alan kitabımızı temin edebileceğiniz bayi veya satış noktalarımızın iletişim bilgilerini inceleyebilir, satın almak için iletişime geçebilirsiniz.

  Dinkulturu.Org kalitesinde Kaynak Kitaplar

  Mevlüt KESMAN kordinatörlüğündeki Dinkulturu.org'un profesyonel yazar kadrosu tarafından kaleme alınan bu kitabın Örnek PDF'sini ve tanıtım kitapçığını indirebilir bütün detaylı özelliklerini inceleyebilirsiniz.
  Mevlüt KESMAN kordinatörlüğündeki Dinkulturu.org'un profesyonel yazar kadrosu tarafından kaleme alınan bu kitabın Örnek PDF'sini ve tanıtım kitapçığını indirebilir bütün detaylı özelliklerini inceleyebilirsiniz.
  Mevlüt KESMAN kordinatörlüğündeki Dinkulturu.org'un profesyonel yazar kadrosu tarafından kaleme alınan bu kitabın Örnek PDF'sini ve tanıtım kitapçığını indirebilir bütün detaylı özelliklerini inceleyebilirsiniz.
  Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl