Pendkab2

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Bulmaca İndir

6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinin Zararlı Alışkanlıklar ünitesine yönelik hazırlanmış A4 boyutunda renkli bir materyaldir. Etkinlikte ünitenin özünü vurgulayan bilinçi bir metin seçilerek şifrelenmiş, uygulama esnasında verilen ipuçlarını kullanarak şifrelenmiş metnin öğrenciler tarafından çözülmesini sağlamayı hedeflemektedir. Bu yönüyle bilgiyi eğlenci hale getiren, öğretirken eğlendiren bir mantığa sahip olduğu söylenebilir.  2 sayfadan oluşan bu etkinliğin 2. sayfasına gerekli uyarı ve açıklamalar da eklenmiştir. İlk sayfasını çıktı alarak ve çoğaltarak 6.sınıf öğrencileri için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.  

Dosyalar:
Name Oluşturulma Boyut İndirilme
pdf.png Zararlı Alışkanlıklar - Şifreli Bulmaca Etkinliği
Tarih 2020-03-04 Dosya Boyutu 272.62 KB İndir 3.872 İndir

Dilerseniz bu materyal ile ilgili görüş, öneri, eleştri ve tavsiyelerinizi aşağıdaki iletişim formundan bize iletebilirsiniz.  Materyale ulaşmada veya kullanımında herhangi bir problem yaşıyorsanız, aşağıdaki yorum formundan yaşadığınız problemi bildirerek en kısa sürede düzeltilmesini sağlayabilirsiniz.

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.