Pendkab2

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

Peygamber ve İlahi Kitap İnancı Ünite Değerlendirme Etkinliği - Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinin birinci ünitesine yönelik PENDKAB bünyesinde  hazırlanmış A4 boyutunda renkli bir materyaldir. Peygamber ve İlahi Kitap İnancı ünitesinin titizlikle gözden geçirilerek oluşturulan bu çalışma 6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ders kitabının içeriği ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretim Programı gözetilerek, öğrencilerin din kültürü ve ahlak bilgisi derslerindeki öğrenme düzeyleri ve değerlendirme ihtiyaçları da göz önünde bulundurularak beceri temelli olarak hazırlanmıştır.  İçerisinde doğru yanlış ve boşluk doldurma türünden soruların yer aldığı etkinlikte ayrıca cevap anahtarı da mevcuttur. PDF formatında sunulan bu materyali aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. 

Dosyalar:
Name Oluşturulma Boyut İndirilme
pdf.png Peygamberler ve İlahi Kitap İnancı Ünite Değerlendirme Etkinliği
Tarih 2019-12-05 Dosya Boyutu 191.28 KB İndir 3.408 İndir

Dilerseniz bu materyal ile ilgili görüş, öneri, eleştri ve tavsiyelerinizi aşağıdaki iletişim formundan bize iletebilirsiniz.  

Materyale ulaşmada veya kullanımında herhangi bir problem yaşıyorsanız, aşağıdaki yorum formundan yaşadığınız problemi bildirerek en kısa sürede düzeltilmesini sağlayabilirsiniz.

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.