Pendkab2

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

Kur'an-ı Kerim Dersi Öğrenci Takip Çizelgesi

Başta imam hatip ortaokulu ve normal ortaokullardaki Kur'an-ı Kerim derslerinde olmak üzere Kur'an-ı Kerim öğretimi yapan bütün öğretmen ve eğitimcilerin severek kullanabileceği, eğitim sürecinde bu alanda önemli bir eksikliği gideren bir materyaldir. Kur'an- Kerim öğretimi için temel 13 kriter belirlenmiş olup sondaki iki sütün öğretmenin tercihine bırakılmıştır. Toplamda 34 öğrenci için yapılandırılmış bir çizelge olup, daha fazlasına ihtiyaç duyan öğretmenlerimizin bildirmesi halinde yeniden düzenlenip paylaşılabilir. Kur'an-ı Kerim dersleri için tek sayfa çıktı alınarak kullanılabilir. Sayfanın altından indirebilirsiniz.

banner din

 

Dosyalar:
Name Oluşturulma Boyut İndirilme
pdf.png Kur'an-ı Kerim Dersi Öğrenci Gelişim Çizelgesi
Tarih 2019-11-25 Dosya Boyutu 161.66 KB İndir 7.482 İndir

 

Yeni eklenen materyallerden zamanıda haberdar olmak için İnstagram sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz. İnstagram.com/Dinkulturu_org

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.