Pendkab2

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

Zararlı Alışkanlıklar 6.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Bulmaca

6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinin üçüncü ünitesenine yönelik PENDKAB bünyesinde  hazırlanmış A4 boyutunda renkli bir materyaldir. Zararlı Alışkanlıklar ünitesinin titizlikle gözden geçirilerek oluşturulan bu çalışma 6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ders kitabının içeriği ve Din Kültürü ve Alahk Bilgisi Öğretim Programı gözetilerek hazırlanmıştır.  İlgili ünite içinde geçen ve öğrencilerden öğrenmesi beklenilen kavram ve diğer önemli anahtar bilgilerin yer aldığı etkinlikte ayrıca cevap anahtarı da mevcuttur. PDF formatında sunulan bu materyali aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. 

Dosyalar:
Name Oluşturulma Boyut İndirilme
pdf.png Zararlı Alışkanlıklar - Bulmaca (6. Sınıf 3. Ünite)
Tarih 2018-12-05 Dosya Boyutu 101.86 KB İndir 7.117 İndir

Dilerseniz bu materyal ile ilgili görüş, öneri, eleştri ve tavsiyelerinizi aşağıdaki iletişim formundan bize iletebilirsiniz.  

Materyale ulaşmada veya kullanımında herhangi bir problem yaşıyorsanız, aşağıdaki yorum formundan yaşadığınız problemi bildirerek en kısa sürede düzeltilmesini sağlayabilirsiniz.

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.