Pendkab2

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

Zekat ve Sadaka LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ünite Konu Özeti

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinin Zekat ve Sadaka (ikinci) ünitesine yönelik  hazırlamış olduğumuz A4 boyutunda renkli, resimli ve kullanışlı bir materyaldir. Zekat ve Sadaka ünitesinin titizlikle gözden geçirilerek LGS'ye hazırlık süreci dikkate alınarak hazırlanan bu çalışma 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahalk Bilgisi ders kitabının içeriği ve Din Kültürü ve Alahk Bilgisi Öğretim Programı gözetilerek hazırlanmıştır. Zekat ve Sadaka ünitesinde yer alan konu ve kazanımlar dikkatlice gözden geçirilerek, önemli detayların tamamı kullanışlı bir ders notu haline getirilmiştir. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni meslektaşlarımız dilerlerse bu materyalimizi derslerinde Zekat ve Sadaka ünitesinin konularını anlatmak için kullanabileceği gibi konu tekrarı, yazılıya çalışma veya lgs hazırlık sürecinde faydalanmaları için öğrencilerine de iletebilir. PDF formatında sunulan bu materyali aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. 

 

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

 

COM_JDOWNLOADS_FE_FILELIST_TITLE_OVER_FILES_LIST
Name COM_JDOWNLOADS_FE_DETAILS_CREATED_DATE_TITLE COM_JDOWNLOADS_FE_DETAILS_FILESIZE_TITLE COM_JDOWNLOADS_FE_DETAILS_HITS_TITLE
pdf.png Zekat ve Sadaka Öğretmen Ders Notu (8.Sınıf 2. Ünite)
COM_JDOWNLOADS_FRONTEND_MINI_ICON_ALT_DATE 2018-11-28 COM_JDOWNLOADS_FRONTEND_MINI_ICON_ALT_FILESIZE 965.51 KB COM_JDOWNLOADS_FRONTEND_MINI_ICON_ALT_DOWNLOAD 171.625 COM_JDOWNLOADS_LINKTEXT_DOWNLOAD_URL

 

Yeni hazırlamış olduğumuz dökümanlardan zamanında haberdar olmak için buradan dkab öğretmenlerine özel telegram grubumuza katılabilirsiniz. Dökümanı indirmekte sorun yaşıyorsanız 0551 072 44 11 nolu WhatsApp destek hattımıza mesaj atarak doğrudan bu dökümanı talep edebilirsiniz. 

GAE-İç Sayfalar

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.