MATERYAL ANASAYFA

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

İndirme ayrıntıları
5.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ünitelendirilmiş Yıllık Plan 5.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ünitelendirilmiş Yıllık Plan SICAK
Dosya Ayrıntıları
Oluşturulma 2020-10-09
Son Güncelleme 2021-08-29
Boyut 25.28 KB
Değerlendirme
(2 oy)
Hazırlayan Osman Karakaya external
Düzenleyen Mevlüt KESMAN
İndirilme 2.594
Web sitesi

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı için hazırlanan Ortaokul ve İHO 5.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi mobil uygulama uyumlu yıllık planı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Yazdırılabilir özellikte Excel formatında hazırlan bu yıllık planın gerekli düzenleme ve kontrolleri yapılmış olup Ortaokul ve İHO 5.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi 1.Dönem konu ve kazanımları 1.sayfaya, 2. Dönem Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi konu ve kazanımları 2. sayfaya sığacak şekilde toplamda 2 sayfa olarak yapılandırılmıştır. Lütfen çıktısını almadan önce kendi okulunuzun bilgilerine göre düzenlemeyi unutmayın. Yazdırıp onaylattıktan sonra matbu olarak kullanabileceğiniz yıllık planı ihtiyaç duyduğunuz her zaman göz atmak için mobil uygulamasını telefonunuzun işletim sistemine göre aşağıdan indirebilirsiniz. Bu yıllık planı hazırlayan Osman Karakaya Hocamıza kullanacak Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni meslektaşlarımız adına şimdiden teşekkür ederiz.

.

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.