E-SUNUM

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

Hz.Muhammed'in Örnekliği - LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru ve Çözümleri Slayt

Hz. Muhammed'in (s.a.v.) Örnekliği LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru ve Çözümleri Slaytı (Meb Kazanım Testleri)

SUNUMU GÖRÜNTÜLE        SUNUMU İNDİR (HTML5)

Bu slayt Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu 8. sınıf öğrencilerine yönelik  hazırlanan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi kazanım testleri kullanılarak hazırlanmıştır. Din ve Hayat ünitesi testinde yer alan sorular ve cevapları Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin ders ortamında veya destekelem ve yetiştirme kurslarında rahat bir şekilde kullanabilmeleri, konu tekrarı veya konuları sorular üzerinden anlatabilmelerini kolaylaştırmak için hazırlanmıştır. Bu etkileşimli sunum üzerinde kullanım esnasında yazma, çizme veya diğer tahta üzerindeki anlatımlarınıza imkan verecek kalem, silgi ve fosforlı kalem gibi dijital yardımcı araçlar da eklenmiştir. Hazırlanan bu çalışmayı bilgisayar, akıllı tahta, smart tv, tablet ve cep telefonu gibi html5 formatını destekleyen her türlü cihazda sorunsuz görüntüleyebilir, etkili olarak kullanabilirsiniz. 8. Sınıf din kültürü ve ahlak bilgi dersinin bütün üniteleri için ayrı ayrı hazırlanan bu çalışmanın diğer üniteler için olanlarını da ilgili sayfalardan inceleyebilir veya indirebilirsiniz.

Önemli Not: Android işletim sistemli cep telefonlarında bu işletim sisteminden kaynaklı görüntüleme problemleri oluşabilmektedir. Lütfen mobil cihazlarda sorunsuz kullanmak için Mozilla Firefox isimli tarayıcıyı tercih ediniz.

 

Sunumu kullanım esnasında karşılaştığınız hataları veya yaşadığınız problemleri veya geliştirilmesine yönelik düşünce, öneri ve tavsiyelerinizi BURADAN bizlere iletebilirsiniz.

GAE-İç Sayfalar

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.