E-SUNUM

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

LGS 2019 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru ve Çözümleri Slayt

2019 LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru ve Cevapları

SUNUMU GÖRÜNTÜLE        SUNUMU İNDİR (HTML5)

Haziran 2019 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ortaokul 8. sınıf öğrencilerine yönelik yapılan Liselere Giriş Sınavı'nın Sözel kitapçık 10 soruluk Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi bölümünde yer alan sorular ve cevapları Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin ders ortamında rahat bir şekilde kullanabilmeleri için etkileşimli bir sunum haline getirilmiştir. Hazırlanan bu çalışmayı bilgisayar, akıllı tahta, smart tv, tablet ve cep telefonu gibi html5 formatını destekleyen her türlü cihazda sorunsuz görüntüleyebilir, etkili olarak kullanabilirsiniz.

 

Sunumu kullanım esnasında karşılaştığınız hataları veya yaşadığınız problemleri sayfanın altındaki yorum kısmından belirtebilirsiniz veya geliştirilmesi için öneri ve tavsiyelerinizi iletebilirsiniz.

GAE-İç Sayfalar

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.