E-SUNUM

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

Melek ve Ahiret İnancı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Slayt

7. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 1. Ünite (Melek ve Ahiret İnancı) Etkileşimli Sunumu

SUNUMU GÖRÜNTÜLE        SUNUMU İNDİR (HTML5)    KULLANIM KLAVUZU

Dinkulturu.Org tarafından hazırlanan bu sunumu etkileşimli tahta, tablet, akıllı telefon vb. bütün cihazlardan sorunsuz olarak görüntüleyebilir, özellikle uzaktan eğitim derslerinde tam performansla kullanabilirsiniz. Html5 formatında sunulan bu slayta uzaktan eğitim sürecinde kolay ve etkili kullanabilmek için kalem, çizim aracı, silgi ve dğer yardımcı işaretler de eklenmiştir.

Önemli Not: Online versiyonunun kullanımında bazı mobil telefonlarda, kullanılan telefonun donanım özelliklerine bağlı olarak google chrome tarayıcılarda slaytı  görüntüleme sorunu oluşabilmektedir. Sorunsuz bir görüntüleme ve konullanım deneyimi için iSpring Play uygulamasını telefonunuza kurmanızı tavsiye ederiz. Tarayıcı üzerinden kullanmayı tercih ederseniz lütfen Mozilla Firefox isimli tarayıcıyı tercih ediniz.

Sunumda Yer Alan Konu Başlıklar

  • Görülen ve Görülemeyen Varlıklar
  • Melekler ve Özellikleri
  • Dünya ve Ahiret Hayatı
  • Ahiret Hayatının Aşamalar
  • Ahiret İnancının İnsan Davranışlarına Etkisi
  • Bir Peygamber Tanıyorum: Hz. İsa (a.s.)
  • Bir Sure Tanıyorum: Nâs Suresi ve Anlamı

Sunumu kullanım esnasında karşılaştığınız hataları veya yaşadığınız problemleri iletişim formu üzerinden belirtebilirsiniz veya geliştirilmesi için öneri ve tavsiyelerinizi iletebilirsiniz.

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.