Yarışma ve Etkinlik

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

İçinde bulunduğumuz zorunlu tatil günlerinde okul ortamından uzak kalan 7. Sınıf düzeyinde öğrenim gören tüm öğrencilerimizin katılarak hem eğlenip hem de öğrendikleri 7.sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi konularını pekiştirdikleri canlı yayın bilgi yarışmamızın 3.sünü 6 Mayıs 2020 Çarşamba günü saat 21.45'te gerçekleştirdik. 7. Sınıf öğrencilere yönelik düzenledğimiz bu yarışmaya 191 öğrenci katıldı. Toplam 12 sorudan oluşan yarışmamızın soruları Melek ve Ahiret İnancı, Hac ve Kurban, Ahlaki Davranışlar ünitelerinden geldi. 3.sünü yaptığımız 7.Sınıf canlı yayın bilgi yarışmamızın  sonuçlarına göre yüksek puan alan ilk 20 öğrencimizi aşağıdaki tabloda görebilirsiniz. Yarışma sonuçlarına göre en yüksek puanı alan ilk 3 öğrenciye, yarışma öncesinde açıkladığımız ödüller en kısa zamanda gönderilecektir.

Ödüllü 7. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Canlı Yayın Bilgi Yarışması

 Yarışma Videosunu İzle

 

 

Dileyen bütün 7.Sınıf öğrencilerinin yarışmaya katılabildiği Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Canlı Yayın Ödüllü Bilgi Yarışması aşağıda bağlantısı yer alan Dinkulturu.org Youtube Kanalında Ramazan ayı boyunca her çarşamba 21.40'da yapılmaktadır.  Yeni yarışmalardan haberdar olmak için kanalımıza abone olarak bildirimleri açık hale getirebilir veya güncel yarışma duyuruları için instagram hesabımızdan (İnstagram.com/Dinkulturu_org) bizi takip edebilirsiniz.

📌 Youtube Kanalımızın Adresi: https://bit.ly/din1035

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.