Pendkab2

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

Kader İnancı Önemli Kavramlar - 8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinin birinci ünitesine yönelik PENDKAB materyal geliştirme atöylesi bünyesinde  hazırlanmış A4 boyutunda renkli bir materyaldir. Kader İnancı ünitesinin titizlikle gözden geçirilerek oluşturulan bu çalışma 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ders kitabının içeriği ve Din Kültürü ve Alahk Bilgisi Öğretim Programı gözetilerek hazırlanmıştır.  PDF formatında sunulan bu materyali aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. 

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

 

Dosyalar:
Name Oluşturulma Boyut İndirilme
pdf.png Kader İnancı - Önemli Kavramlar (8. Sınıf 1. Ünite)
Tarih 2020-05-11 Dosya Boyutu 67.15 KB İndir 16.997 İndir

Dilerseniz bu materyal ile ilgili görüş, öneri, eleştri ve tavsiyelerinizi aşağıdaki iletişim formundan bize iletebilirsiniz.  

Materyale ulaşmada veya kullanımında herhangi bir problem yaşıyorsanız, aşağıdaki yorum formundan yaşadığınız problemi bildirerek en kısa sürede düzeltilmesini sağlayabilirsiniz.

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.