E-SUNUM

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

Din ve Temizlik 4. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Slayt

4. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Din ve Temizlik Etkileşimli Sunumu

SUNUMU GÖRÜNTÜLE        SUNUMU İNDİR (HTML5)    KULLANIM KLAVUZU

Dinkulturu.Org tarafından hazırlanan bu sunumu etkileşimli tahta, tablet, akıllı telefon vb. bütün cihazlardan sorunsuz olarak görüntüleyebilir, özellikle uzaktan eğitim derslerinde tam performansla kullanabilirsiniz. Html5 formatında sunulan bu slayta uzaktan eğitim sürecinde kolay ve etkili kullanabilmek için kalem, çizim aracı, silgi ve dğer yardımcı işaretler de eklenmiştir. 4.sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinin 5. ünitesine (Din ve Temizlik) yönelik hazırlanan bu çalışmadanın hazırlanışında kullanımda olan her iki ders kitabı da gözetilerek, LGS'ye hazırlık kapsamında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinin Kur'an-ı Kerim ve Özellikleri ünitesine ilişkin bütün detaylara özet olarak yer verilmiştir.

Önemli Not: Online versiyonunun kullanımında bazı mobil telefonlarda, kullanılan telefonun donanım özelliklerine bağlı olarak google chrome tarayıcılarda slaytı  görüntüleme sorunu oluşabilmektedir. Sorunsuz bir görüntüleme ve konullanım deneyimi için iSpring Play uygulamasını telefonunuza kurmanızı tavsiye ederiz. Tarayıcı üzerinden kullanmayı tercih ederseniz lütfen Mozilla Firefox isimli tarayıcıyı tercih ediniz.

Sunumda Yer Alan Konu Başlıklar

  • Bedenimi ve Giysilerimi Temiz Tutarım
  • Evimi ve Okulumu Temiz Tutarım
  • Çevremi Temiz Tutarım

Sunumu kullanım esnasında karşılaştığınız hataları veya yaşadığınız problemleri iletişim formu üzerinden belirtebilirsiniz veya geliştirilmesi için öneri ve tavsiyelerinizi iletebilirsiniz.

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.