dkab

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

Bu sayfada dinkulturu.org için işlediğimiz kişisel bilgiler açıklanmaktadır.

Hangi Bilgilere İhtiyaç Duyuyoruz.

  • dinkulturu.org üzerinde yer alan kişiye özel kullanıcı bilgileri (e-mail adresi, kullanıcı adı, isim vb.) şifrelenerek güvenli bir şekilde depolanır ve başka kişi veya kurumlarla paylaşılmaz. (hukuksal durumlarda kamu kurumları hariç)
  • İsteyen kullanıcı üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğin sonlandırılması için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine talebi içeren bir e-mail gönderilmesi gerekmektedir. Talep e-mailinin ulaşmasını mütakip 15 gün içinde kullanıcının sisteme kaydedilmiş bütün bilgileri kalıcı olarak silinir.
  • dinkulturu.org üzerindeki kullanıcı bilgileri hangi amaçla olursa olsun herhangi bir reklam unsuru olarak kullanılmaz, herhangi bir şahış veya özel kurum ile paylaşılmaz. Doğruda veya dolaylı herhangi bir ticari mecrada kullanılmaz.
  • dinkulturu.org kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunmak adına cihaz bilgisi, kullanılan teknoloji gibi genel istatiksel bilgileri toplayarak bunları analiz eder.

Topladığımız Bilgileri Nasıl Kullanıyoruz

  • Sitelerimizde ayrıca, Google Analytics gibi üçüncü taraf çözümleme hizmetlerini kullanmaktayız. Bu hizmetleri yöneten çözümleme sağlayıcıları, Sitelerimizi kullanımınızı analiz etmemize yardımcı olmak üzere, çerezler, web sunucusu kayıtları ve web işaretçileri gibi teknolojiler kullanmaktadır. Bu araçlarla toplanan bilgiler (IP adresleri dahil), örneğin Sitelerin kullanımını değerlendirmek için bu bilgileri kullanan çözümleme sağlayıcılarına ve diğer ilgili üçüncü taraflara açıklanabilir.

 Facebook Entegrasyonu

  • dinkulturu.org’a kullanıcı kaydı için sizin facebook üzerindeki gerekli temel bilgiler kullanıcı kaydı oluşturmak üzere alınarak üye kaydı oluşturulmaktadır.
  • Daha fazla araç ve bilgiyi Facebook Ayarları'ndan görebilir, yönetebilir ve istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.
  • dinkulturu.org üzerinden bazı hizmetleri size sunmak için hakkınızdaki bazı verileri işlememiz gerekmektedir. Topladığımız veri türlerine ve topladığımız verilere nasıl erişeceğinizi ve bu verileri nasıl sileceğinizi öğrenmek için Facebook Ayarları'na giderek yönetebilirsiniz.

 

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.