Dkab Soru

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

7. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi - Melek ve Ahiret İnancı Ünite Değerlendirme

7. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi I. Üniteye (Melek ve Ahiret İnancı) yönelik hazırlanmışrenkli bir değerlendirme etkinliğidir. Ünite içerisinde geçen ve öğrencilerden ünite sonunda öğrenmesi beklenen kavramlardan oluşan ünite değerlendirme etkinliğini pdf formatında aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Etkinlik a4 boyutunda olup çıktısını alarak fotokopi ile çoğaltarak kullanabilirsiniz.

Dosyalar:
Name Oluşturulma Boyut İndirilme
pdf.png Melek ve Ahiret İnancı Ünite Değerlendirme Etkinliği
Tarih 2017-10-25 Dosya Boyutu 78.67 KB İndir 10.010 İndir

Dökümana ulaşmada veya kullanımında herhangi bir problem yaşıyorsanız, aşağıdaki yorum formundan yaşadığınız problemi bildirerek en kısa sürede düzeltilmesini sağlayabilirsiniz.

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.