Dkab Soru

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

7. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi - Melek ve Ahiret İnancı Ünite Değerlendirme

7. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi I. Üniteye (Melek ve Ahiret İnancı) yönelik hazırlanmışrenkli bir değerlendirme etkinliğidir. Ünite içerisinde geçen ve öğrencilerden ünite sonunda öğrenmesi beklenen kavramlardan oluşan ünite değerlendirme etkinliğini pdf formatında aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Etkinlik a4 boyutunda olup çıktısını alarak fotokopi ile çoğaltarak kullanabilirsiniz.

COM_JDOWNLOADS_FE_FILELIST_TITLE_OVER_FILES_LIST
Name COM_JDOWNLOADS_FE_DETAILS_CREATED_DATE_TITLE COM_JDOWNLOADS_FE_DETAILS_FILESIZE_TITLE COM_JDOWNLOADS_FE_DETAILS_HITS_TITLE
pdf.png Melek ve Ahiret İnancı Ünite Değerlendirme Etkinliği
COM_JDOWNLOADS_FRONTEND_MINI_ICON_ALT_DATE 2017-10-25 COM_JDOWNLOADS_FRONTEND_MINI_ICON_ALT_FILESIZE 78.67 KB COM_JDOWNLOADS_FRONTEND_MINI_ICON_ALT_DOWNLOAD 12.283 COM_JDOWNLOADS_LINKTEXT_DOWNLOAD_URL

Dökümana ulaşmada veya kullanımında herhangi bir problem yaşıyorsanız, aşağıdaki yorum formundan yaşadığınız problemi bildirerek en kısa sürede düzeltilmesini sağlayabilirsiniz.

GAE-İç Sayfalar

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.