Yıllık Plan ve Zümre

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Beceri Temelli Soru Bankası

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Sene Sonu Ders Kesim Raporu İndir

Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu için hazırladığımız Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi sene sonu zümre tutanağını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Hazırladığımız bu dökümanın okul adı ve isim gibi değiştirilebilecek kısımlar kalın ve kırmızı ile işaretlenmiştir. Bu bölümleri lütfen kendi bilgilerinize göre değiştirmeyi unutmayınız. Dilerseniz kendi okulunuzun durumuna ve içinde bulunduğunuz özel şartlara göre güncelleme yapabilirsiniz.

Dökümanı indirme sorunu yaşayan meslektaşlarımızın 0551 071 44 11 nolu destek hattımıza mesaj atmaları halinde ilgili dökümanı ilk fırsatta kendilerine ulaştırabiliriz.

Dosyalar:
Name Oluşturulma Boyut İndirilme
docx.png Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Sene Sonu Ders Kesim Raporu
Tarih 2021-06-14 Dosya Boyutu 15.46 KB İndir 3.725 İndir

 

 İnstragram.com/Dinkulturu_org instagram sayfamızdan sitemize eklenen dökümanları ve anlık güncellemeleri takip ederek zamanında haberdar olabilirsiniz.

Beceri Temelli LGS Din Kültürü Soru Bankası

8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası LGS Hazırlık

Yeni eklenen materyallerden zamanında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza katılabilirsiniz. Kanala Katıl

Dinkulturu.org Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilere herhangi bir menfaat amacı taşımadan materyal sunmayı amaçlayan bir platformdur. Sitemizde yer alan bütün dosyalar öğretmen ve öğrencilerin kullanımı için özel olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Hiçbir dökümanın doğrudan veya dolaylı olarak ticari bir maksatla (herhangi bir web platform üzerine yükleyip sağına soluna reklam doldurmak da dahil) kullanılması yasaktır. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız.